5 Aralık 2009 Cumartesi

ESEMEN KÖYÜ'NDEN NAZMİYE BAYRAK VEFAT ETTİ

(resmi büyütmek için üzerine iki kez tıklayın)
Esemen Köyü'nden Mümin Bayrak'ın eşi Selahattin Bayrak , Sebahattin Bayrak ve (kızları)Emine Alkan, Ayten Erdem ve Gülten Tunalı'nın biricik anneleri 1926 doğumlu 84 yaşındaki Esemenli sevgili Nazmiye Bayrak ninemiz 5.aralık 2009 sabah saat altı sularında hakkın rahmetine kavuştu. Nazmiye Bayrak'ın Cenazesi kalabalık bir katılım ile kılınan ikindi namazına müteakip esemen esemen köyü mezarlığına defnedildi. Cenazeye Pazaryeri, Bursa, Eskişehir ve Bilecik'ten kalabalık bir sevenler topluluğu katıldı.
Nazmiye Bayrak Ninemize Yüce Allah'tan rahmet yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz. ALLAH RAHMET EYLESİN...
Cenazeye katılım amacıyla Esemen Köyü'ne gelenler köy camisinin tamir edildiğini görünce sevinçlerini birbileriyle paylaştılar.(haberi sitemizde)
Esemen Köyü Mezarlığının da tertemiz bakımlı hali gözlerden kaçmadı. Herkes memnunuyetini belirtti. Bizde buradan, orada olmayanlar adına sebep olup vede bizzat temizlik çalışmalarına katılanlara şükranlarımızı sunuyoruz.

1 yorum:

AlpAslan dedi ki...

Üzücü bir haber, hepimizin sonu orası ama insan genede bir vefat haberi aldımı üzülüyor.
Yüce yaratıcıdan gani gani rahmet diliyorum. Yakınlarına da sabırlar versin...